Rendezvény - Verseny, Pályázat
1 2
8 találat

A TáncPódium I. fordulója Borsiban
Település: Borsi [Borša]

Kategória: Fesztivál, kulturális rendezvény / Folklór rendezvény / Gyermekprogram / Koncert, Előadóest / Verseny, Pályázat / Zenés – táncos rendezvény

Dátum: 2021. október 15., 00:00 2021. október 16., 23:59

Forrás, adományozó: elohagyomany.sk

A Táncfórum – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Egyesülete meghirdeti a TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláját. "Kezdeményezésünkkel a szlovákiai magyar néptáncosok szakmai közösségében felmerült hiányt, űrt kívánjuk betölteni." A legkisebb tánccsoportoktól a legnagyobb műhelyekig mindenkinek lehetősége nyílik egy szakmai alapokon nyugvó, többfordulós minősítő rendezvényen megmutatnia...megnyit →

Részletek

A TáncPódium I. fordulója Borsiban
A TáncPódium I. fordulója Borsiban

A Táncfórum – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Egyesülete meghirdeti a TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláját. "Kezdeményezésünkkel a szlovákiai magyar néptáncosok szakmai közösségében felmerült hiányt, űrt kívánjuk betölteni."
A legkisebb tánccsoportoktól a legnagyobb műhelyekig mindenkinek lehetősége nyílik egy szakmai alapokon nyugvó, többfordulós minősítő rendezvényen megmutatnia magát.
A háromfordulós rendszernek hála a kisebb – esetleg kezdő – együttesek is szakmai visszaigazolást kapnak és fejlődési lehetőséghez jutnak jelentős, országos rendezvények keretein belül. 2021. október 15-16-án kerül megrendezésre a kelet-szlovákiai együttesek számára az I. (regionális) TáncPódium forduló, Borsiban.  A minősítés célja: – a területi minősítő fesztiválok megrendezésével lehetőséget teremtsen a néptáncegyüttesek minél szélesebb körének a szakmai zsűri előtt történő színpadi bemutatkozásához, egymás megismeréséhez és a szakmai megmérettetéshez. – szakmai tapasztalatcserét és értékelési fórumot biztosítson az együttesek számára – ösztönözze a helyi tánc-, szokás- és népzenei hagyományok feltárását, színpadi bemutatását és azt, hogy a hagyományos közösségi alkalmak a mai kor eseményeihez, ünnepeihez igazodva újra élővé váljanak. – hozzájáruljon a helyi közösségek erősítéséhez és a régiók közötti együttműködéshez. A TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláján részt vevő együttesek az alábbi minősítési eredményeket érhetik el: I. forduló: - „RÉSZT VETT” - „MINŐSÜLT EGYÜTTES” II. forduló: - „KIVÁLÓAN MINŐSÜLT EGYÜTTES” III. forduló: - „A 2021/22-es ÉV NÍVÓDÍJAS TÁNCEGYÜTTESE”

TelepülésBorsi [Borša]
KategóriaFesztivál, kulturális rendezvény / Folklór rendezvény / Gyermekprogram / Koncert, Előadóest / Verseny, Pályázat / Zenés – táncos rendezvény
Dátum2021. október 15., 00:00 2021. október 16., 23:59
Forrás, adományozóelohagyomany.sk
Rövid URL
ID22862
Módosítás dátuma2021. március 2.

A TáncPódium I. fordulója Somorján
Település: Somorja [Šamorín]

Kategória: Fesztivál, kulturális rendezvény / Folklór rendezvény / Gyermekprogram / Koncert, Előadóest / Verseny, Pályázat / Zenés – táncos rendezvény

Dátum: 2021. október 22., 00:00 2021. október 23., 23:59

Forrás, adományozó: elohagyomany.sk

A Táncfórum – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Egyesülete meghirdeti a TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláját. "Kezdeményezésünkkel a szlovákiai magyar néptáncosok szakmai közösségében felmerült hiányt, űrt kívánjuk betölteni." A legkisebb tánccsoportoktól a legnagyobb műhelyekig mindenkinek lehetősége nyílik egy szakmai alapokon nyugvó, többfordulós minősítő rendezvényen megmutatnia...megnyit →

Részletek

A TáncPódium I. fordulója Somorján
A TáncPódium I. fordulója Somorján

A Táncfórum – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Egyesülete meghirdeti a TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláját. "Kezdeményezésünkkel a szlovákiai magyar néptáncosok szakmai közösségében felmerült hiányt, űrt kívánjuk betölteni."
A legkisebb tánccsoportoktól a legnagyobb műhelyekig mindenkinek lehetősége nyílik egy szakmai alapokon nyugvó, többfordulós minősítő rendezvényen megmutatnia magát.
A háromfordulós rendszernek hála a kisebb – esetleg kezdő – együttesek is szakmai visszaigazolást kapnak és fejlődési lehetőséghez jutnak jelentős, országos rendezvények keretein belül. 2021. október 22-23-án kerül megrendezésre a nyugat-szlovákiai együttesek számára az I. (regionális) TáncPódium forduló, Somorján.  A minősítés célja: – a területi minősítő fesztiválok megrendezésével lehetőséget teremtsen a néptáncegyüttesek minél szélesebb körének a szakmai zsűri előtt történő színpadi bemutatkozásához, egymás megismeréséhez és a szakmai megmérettetéshez. – szakmai tapasztalatcserét és értékelési fórumot biztosítson az együttesek számára – ösztönözze a helyi tánc-, szokás- és népzenei hagyományok feltárását, színpadi bemutatását és azt, hogy a hagyományos közösségi alkalmak a mai kor eseményeihez, ünnepeihez igazodva újra élővé váljanak. – hozzájáruljon a helyi közösségek erősítéséhez és a régiók közötti együttműködéshez. A TáncPódium – Szlovákiai Magyar Néptáncosok Szakmai Minősítő Gáláján részt vevő együttesek az alábbi minősítési eredményeket érhetik el: I. forduló: - „RÉSZT VETT” - „MINŐSÜLT EGYÜTTES” II. forduló: - „KIVÁLÓAN MINŐSÜLT EGYÜTTES” III. forduló: - „A 2021/22-es ÉV NÍVÓDÍJAS TÁNCEGYÜTTESE”

TelepülésSomorja [Šamorín]
KategóriaFesztivál, kulturális rendezvény / Folklór rendezvény / Gyermekprogram / Koncert, Előadóest / Verseny, Pályázat / Zenés – táncos rendezvény
Dátum2021. október 22., 00:00 2021. október 23., 23:59
Forrás, adományozóelohagyomany.sk
Rövid URL
ID22863
Módosítás dátuma2021. március 2.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Kisgéresen
Település: Kisgéres [Malý Horeš]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat

Dátum: 2021. október 19., 08:30 - 15:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

2021. október 19-én, kedden 8:30 órai kezdettel, Kisgéresen a helyi önkormányzat épületében. A rendezvény a hatályos járványügyi intézkedések függvényében valósul meg. Tisztelettel kérjük, hogy részvételüket az alábbi linken található űrlapon erősítsék meg: https://forms.gle/Vnm2ZnFb2kDsALS19 Az elődöntő programja: 8:30 – 9:00        Prezentáció 9:00 – 9:10     ...megnyit →

Részletek

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Kisgéresen
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Kisgéresen

2021. október 19-én, kedden 8:30 órai kezdettel, Kisgéresen a helyi önkormányzat épületében. A rendezvény a hatályos járványügyi intézkedések függvényében valósul meg.

Tisztelettel kérjük, hogy részvételüket az alábbi linken található űrlapon erősítsék meg: https://forms.gle/Vnm2ZnFb2kDsALS19

Az elődöntő programja: 8:30 – 9:00        Prezentáció 9:00 – 9:10        Megnyitó 9:10 – 12:30      Verseny 12:30 – 13:00    Frissítők 13:00 – 14:00    Szakmai értékelés a felkészítők részére, Mesefoglalkozás a résztvevő gyerekek számára 14:00                 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni. Kapcsolat: Varga Norbert, 0908 041 947 Blanár Gabriella, 0948 231 488  

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Alapiskola-Bodrogszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dóczi Boróka Kiskövesd
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fekete Olivér Királyhelmec
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Orehovsky Gyula Lelesz
Alapiskola és Óvoda, Boly 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Luca Csicser
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Veríssimo Viktor Királyhelmec
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Vigh Katalin Bacska
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Balog Norbert Királyhelmec
Alapiskola-Bodrogszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dóczi Balambér Kiskövesd
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gergely Zsófia Ágcsernyő
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Iván Gergely Rad - Körtvélyes
Alapiskola Bély 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Jároši Lilla Bély
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Juhász Fruzsina Királyhelmec
Kisgéresi Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Gáspár Örös
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szatmáry Dávid Véke
Bélyi Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Várady Chiara Tiszacsernyő
Királyhelmeci Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Dobos Emma Királyhelmec
Alapiskola-Bodrogszerdahely 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Dóczi Boldizsár Kiskövesd
Királyhelmeci Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Dubík Sonja Antoinette Királyhelmec
Királyhelmeci Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kiss Eszter Örös
Buzitai MTNY alapiskola.Buzita. 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Palencsár Kristóf Makranc
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pogány Zsófia Perbenyik
Alapiskola és Óvoda, Boly 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Tóth András Csicser
Királyhelmeci Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Blanár Ábel Kisgéres
Királyhelmeci Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Blanár Panna Kisgéres
Királyhelmeci Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Petro  Anna Szinyér
Királyhelmeci Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Ragány Szidónia Szomotor
Királyhelmeci Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Ragány Vivien Szomotor
5. kategória, felnőttek Orlovský Erzsébet Kistárkány
  A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás. A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.  

TelepülésKisgéres [Malý Horeš]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat
Dátum2021. október 19., 08:30 - 15:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID127067
Módosítás dátuma2021. március 2.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Bátkában
Település: Bátka [Bátka]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat

Dátum: 2021. október 13., 08:00 - 16:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

2021. október 13-án, szerdán 8:00 órai kezdettel, Bátkában a községi hivatal épületében. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30        Prezentáció 8:30 – 8:40        Megnyitó 8:40 – 12:30      Verseny 12:30 – 13:00    Frissítők 13:00 – 14:00    Szakmai értékelés a felkészítők részére, Játszóház...megnyit →

Részletek

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Bátkában
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Bátkában

2021. október 13-án, szerdán 8:00 órai kezdettel, Bátkában a községi hivatal épületében. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30        Prezentáció 8:30 – 8:40        Megnyitó 8:40 – 12:30      Verseny 12:30 – 13:00    Frissítők 13:00 – 14:00    Szakmai értékelés a felkészítők részére, Játszóház a résztvevő gyerekek számára 14:00                 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Lakhely:
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Balázs Réka Méhi
Alapiskola Uzapanyit 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Attila Uzapanyit
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Deme Máté Tornalja
Alapiskola Uzapanyit 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gazso Armando Uzapanyit
MTNYAI-Barca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lovas Béla Baraca
MTNYAI-Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Németh Valéria Baraca
MTNYAI-Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ruszó György Gyula Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Deme Dániel Naprágy
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Deme Réka Naprágy
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dusza Hanna Zsófia Deresk
MTNYAI-Baraca 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Farkas Zsófia Baraca
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gaál Tamás Rimaszombat
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Heinrich Zsófia Tornalja
Alapiskola-Jánosi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lakatos Vanessza Jánosi
MTNYAI-Baraca 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lovas Jázmin Éva Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Miklós Mária Noémi Deresk
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Miko Lilianna Tornalja
Tompa Mihály Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Nagy Noémi Rimaszécs
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Šimko Róbert Nagybalog
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Varga Áron Sámuel Tornalja
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csank Benjámin Gesztete
Tompa MIhály Alapiskola, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csank Máté Détér
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Nagypál Katalin Krisztina Ajnácskő
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Sofranko Áron Runya
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolák tanulói Antal Márk Serke
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolák tanulói Veréb Fanni Tornalja
A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás. A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.

TelepülésBátka [Bátka]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat
Dátum2021. október 13., 08:00 - 16:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID127064
Módosítás dátuma2021. március 2.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Ragyolcon
Település: Ragyolc [Radzovce]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat

Dátum: 2021. október 12., 08:00 - 16:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

2021. október 12-én, kedden 8:00 órai kezdettel, a Ragyolci Kulturális Központban. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30      Prezentáció 8:30 – 8:40      Megnyitó 8:40 – 12:30    Verseny 12:30 – 13:00  Frissítők 13:00 – 14:00  Szakmai értékelés a felkészítők részére, Mozgásos játékok a résztvevő gyerekek számára...megnyit →

Részletek

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Ragyolcon
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Ragyolcon

2021. október 12-én, kedden 8:00 órai kezdettel, a Ragyolci Kulturális Központban. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30      Prezentáció 8:30 – 8:40      Megnyitó 8:40 – 12:30    Verseny 12:30 – 13:00  Frissítők 13:00 – 14:00  Szakmai értékelés a felkészítők részére, Mozgásos játékok a résztvevő gyerekek számára 14:00               Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Kategória: Versenyző: Lakhely:
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Katrina Dobfenek
Základná škola-Alapiskola, Čamovce-Csoma 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dani Mirella Csoma
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Hegyi Dániel Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Nagy Dániel Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pataki Benjamin Ajnácskő
II. Koháry István Alapiskola - Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Soós Adrienn Perse
Základná škola-Alapiskola, Čamovce - Csoma 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szitai Ákos Csoma
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Csenge Monika Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Ádám Levente Péterfala
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bari Tamás Fülek
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bavko Viktória Ipolykér
Mocsáry Lajos Alaiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Berky Giovanni Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Botos Jasmína Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Botos Jessica Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gallo Árpád Újbást
Mocsáry Lajos Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gazsi Kinga Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kalocsai Frederik Béla Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiš Vivien Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kobera Anna Izabella Ragyolc
II.Koháry István Alapiskola - Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mihalovics Emese Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mocsár Rebeka Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Puporka Sofia Csákányháza
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Radnóti Terézia Szécsénykovácsi
II.Koháry István Alapiskola - Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vršansky Dávid Fülek
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bakos Regina Ipolyvarbó
Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Botoš Máté János Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Danyi Katrin Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hanyus Regina Dobfenek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kökény Angelika Ragyolc
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Marek Patrícia Fülek
Füleki Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Mihalovics Zsófia Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Oláh Katalin Ragyolc
Füleki Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Ruszó Emil Fülek
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Szepesi Emília Vecseklő
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Zagyi Fruzsina Gesztete
A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás. A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.

TelepülésRagyolc [Radzovce]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat
Dátum2021. október 12., 08:00 - 16:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID127054
Módosítás dátuma2021. március 2.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Párkányban
Település: Párkány [Štúrovo]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat

Dátum: 2021. október 08., 08:20 - 14:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

2021. október 8-án, pénteken 8:20 órai kezdettel, Párkányban a Párkányi Városi Művelődési Központban. A rendezvény a hatályos járványügyi intézkedések függvényében valósul meg. Tisztelettel kérjük, hogy részvételüket az alábbi linken található űrlapon erősítsék meg: https://forms.gle/Vnm2ZnFb2kDsALS19 Az elődöntő programja: 8:20 – 8:50      Prezentáció 8:50 – 9:00     ...megnyit →

Részletek

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Párkányban
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Párkányban

2021. október 8-án, pénteken 8:20 órai kezdettel, Párkányban a Párkányi Városi Művelődési Központban. A rendezvény a hatályos járványügyi intézkedések függvényében valósul meg.

Tisztelettel kérjük, hogy részvételüket az alábbi linken található űrlapon erősítsék meg:

https://forms.gle/Vnm2ZnFb2kDsALS19

Az elődöntő programja: 8:20 – 8:50      Prezentáció 8:50 – 9:00      Megnyitó 9:00 – 12:00    Verseny 12:00 – 13:00  Frissítők 13:00 – 14:00  Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni. Bővebb információk: A verseny regionális szervezője: Bödők Károly, 0915/076 474 Szakmai kérdések tekintetében: Varga Norbert, 0908/041 947  

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bényi Mária Borbála Ipolyság
Alapiskola Kisújfalu 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fűri Abigél Kisújfalu
Alapiskola Kisújfalu 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Mátyás Sára Kisújfalu
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szekeres Zoé Ipilyszakállos
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gazdag Máté Palást
Ady Endre MTNYA Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Hugyec Zsófia Csata
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Jekkel Linda Ipolybalog
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Matyó Jázmin Palást
Ipolyi Arnold Alapiskola Ipolybalog 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rados Franciska Ipolybalog
Egyházi Alapiskola és Óvoda,Kéty 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Gellért Kéty
Egyházi Alapiskola és Óvoda,Kéty 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Gergő Oroszka
Egyházi Alapiskola és Óvoda,Kéty 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Zalán Kéty
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gazdag Réka Palást
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Jánošík Benedek Palást
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pálffy Zsuzsanna Ipolyság
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Romada Barbara Ipolyszakállos
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Varga Vivien Kéty
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 4. kategória, középiskolák tanulói Balázs Vivien Lontó
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola 4. kategória, középiskolák tanulói Csáky Katalin Ipolybalog
Párkányi Gimnázium 4. kategória, középiskolák tanulói Németh Enikő Kéty
5. kategória, felnőttek Oszoli Valéria Palást
A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás. A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.

TelepülésPárkány [Štúrovo]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny / Verseny, Pályázat
Dátum2021. október 08., 08:20 - 14:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID127066
Módosítás dátuma2021. március 2.

1 2
8 találat