Rendezvények

1 4 5 6 7 8 12
112 találat

A Rozsnyói Művészeti Alapiskola zongoristáinak koncertje
Kategória: Koncert, Előadóest / Szórakozás, szabadidő

Dátum: 2024. May 16., 16:00 - 18:00

Forrás, adományozó:

A Rozsnyói Művészeti Alapiskola zongoristáinak bemutatkozására kerül sor május 16-án, csütörtökön 16:00 órai kezdettel a rozsnyói történelmi városházán. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak. pr-i, Rozsnyó-vidék, illusztrációs kép: pixabay.com

Részletek

A Rozsnyói Művészeti Alapiskola zongoristáinak koncertje
A Rozsnyói Művészeti Alapiskola zongoristáinak koncertje

A Rozsnyói Művészeti Alapiskola zongoristáinak bemutatkozására kerül sor május 16-án, csütörtökön 16:00 órai kezdettel a rozsnyói történelmi városházán.

A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

  • pr-i, Rozsnyó-vidék, illusztrációs kép: pixabay.com


KategóriaKoncert, Előadóest / Szórakozás, szabadidő
Dátum2024. May 16., 16:00 - 18:00
Forrás, adományozó
Rövid URL
ID62803
Módosítás dátuma2020. február 25.

A tánc összeköt
Kategória: Fesztivál, kulturális rendezvény / Gyermekprogram / Szórakozás, szabadidő / Zenés – táncos rendezvény

Dátum: 2024. May 11., 10:00 - 18:00

Forrás, adományozó:

A GemArt május 11-én, szombaton tánccal, mozgással teli napra várja az érdeklődőket Betlérben. A környék legjobb táncosai fogják vezetni az egyes órákat, amibe bárki bekapcsolódhat. Marián Gacko és Radka Ormisová a „strong zumbát“ mutatják be, Ivan Ligárt a bachatát, Andrea Netoličková a zumbát és...megnyit →

Részletek

A tánc összeköt
A tánc összeköt

A GemArt május 11-én, szombaton tánccal, mozgással teli napra várja az érdeklődőket Betlérben. A környék legjobb táncosai fogják vezetni az egyes órákat, amibe bárki bekapcsolódhat.

Marián Gacko és Radka Ormisová a „strong zumbát“ mutatják be, Ivan Ligárt a bachatát, Andrea Netoličková a zumbát és Dionýz Jánosdeák a salsát. Minden oktató egy táncórát tart, akikhez az érdeklődők zsetonokért cserébe csatlakozhatnak. Ezen kívül lesznek előadások, a gyerekek pedig kézműves workshopon foglalhatják el magukat.

A 10:00 és 18:00 óra között zajló táncos-mozgásos fesztivál helyszíne a betléri templom feletti tér lesz. A rendezvényre a belépés ingyenes, a táncórák zsetonos rendszerrel működnek majd.
  • pr-i, Rozsnyó-vidék


KategóriaFesztivál, kulturális rendezvény / Gyermekprogram / Szórakozás, szabadidő / Zenés – táncos rendezvény
Dátum2024. May 11., 10:00 - 18:00
Forrás, adományozó
Rövid URL
ID62807
Módosítás dátuma2020. február 25.

Capoeira
Kategória: Egyéb rendezvény

Dátum: 2024. May 11., 16:00 - 18:00

Forrás, adományozó: mskssamorin.sk

A „Batizado & Troca de Cordas” egy kulturális és sportesemény, amelyet több éve szervezünk Szlovákiában a Csehország, Lengyelország, Magyarország és Brazília egyesületeivel együttműködve. Ezen az eseményen a brazil „Capoeira” művészet gyakorlóinak új technikai fokozatokat, úgynevezett „”cordas"-t adnak át. Ismerje meg a brazil kultúra egy...megnyit →

Részletek

Capoeira
Capoeira

A „Batizado & Troca de Cordas” egy kulturális és sportesemény, amelyet több éve szervezünk Szlovákiában a Csehország, Lengyelország, Magyarország és Brazília egyesületeivel együttműködve. Ezen az eseményen a brazil „Capoeira” művészet gyakorlóinak új technikai fokozatokat, úgynevezett „”cordas"-t adnak át. Ismerje meg a brazil kultúra egy részét az Ön városában. Belépő: 2 € / 15 éves korig a belépés ingyenes.

KategóriaEgyéb rendezvény
Dátum2024. May 11., 16:00 - 18:00
Forrás, adományozómskssamorin.sk
Rövid URL
ID1898
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Gútán
Település: Gúta [Kolárovo]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 02., 09:00 - 09:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 2-án, csütörtökön 9.00 órai kezdettel rendezünk Gútán, a Városi Művelődési Központban. Az elődöntő programja: 9:00 – 9:20 Érkezés, prezentáció 9:20 – 9:30 Megnyitó 9:30 – 12:00 Verseny, egy helyszínen 12:00 – 12:30 Frissítők 12:30...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Gútán
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Gútán

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 2-án, csütörtökön 9.00 órai kezdettel rendezünk Gútán, a Városi Művelődési Központban. Az elődöntő programja: 9:00 – 9:20 Érkezés, prezentáció 9:20 – 9:30 Megnyitó 9:30 – 12:00 Verseny, egy helyszínen 12:00 – 12:30 Frissítők 12:30 – 13:30 Szakmai értékélés a felkészítők részére 14:00 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Jedlik Ányos Alapiskola, Szímő 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Erdei Natasa Hanna Szímő
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ferencz Zoltán Gúta
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Nagy Áron Szímő
ZŠsVJM- Alapiskola Pribeta/Perbete 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pinke Kornél Perbete
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szapu Viktor Márk Szímő
Endrődy János Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Vanger Kevin Muzsla
Endrődy János Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Árendás Botond Muzsla
Endrődy János Alapiskola, Muzsla 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Baracska Benedek Muzsla
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Fitos Krisztián Gúta
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kálmán Zsombor Gúta
Endrődy János Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kelemen Márk Muzsla
ZŠ s VJM - Alapiskola Perbete 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Uzsák Lara Perbete
Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vörös Levente Gúta
ZŠ s VJM - Alapiskola Perbete 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Zahorcsek Zoé Perbete
Endrődy János Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Fundárek Nóra Muzsla
Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola, Hetény 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Molnár Karin Gúta
Endrődy János Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Síkeľa Kitti Ebed
Corvin Mátyás Alapiskola, Gúta 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Vadkerti Kincső Gúta
Endrődy János Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Vágvölgyi Orsolya Muzsla
Selye János Gimnázium, Komárom 4. kategória, középiskolás tanulók részére Gögh Melánia Gúta
Selye János Gimnázium, Komárom 4. kategória, középiskolás tanulók részére Kartali Kreszcencia Keszegfalva
Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom 4. kategória, középiskolás tanulók részére Pollák Zsófia Gúta
Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázum, Dunaszerdahely 4. kategória, középiskolás tanulók részére Presinszký Ágnes Feketenyék
Marco Sztojka (szimő) 5. kategória (felnőttek) Marco Sztojka Szimő
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem, Nyitra 5. kategória (felnőttek) Pinke vivien Perbete


TelepülésGúta [Kolárovo]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 02., 09:00 - 09:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132478
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ipolyszakálloson
Település: Ipolyszakállos [Ipeľský Sokolec]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 03., 09:30 - 09:30

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 3-án, pénteken 9.30 órai kezdettel rendezünk Ipolyszakálloson, a kultúrházban. Az elődöntő programja: 9.30 – 09.50 Érkezés, prezentáció 9.50 – 10.00 Megnyitó 10.00 – 11.30 A verseny első része – két helyszínen (1. helyszín –...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ipolyszakálloson
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ipolyszakálloson

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 3-án, pénteken 9.30 órai kezdettel rendezünk Ipolyszakálloson, a kultúrházban. Az elődöntő programja: 9.30 – 09.50 Érkezés, prezentáció 9.50 – 10.00 Megnyitó 10.00 – 11.30 A verseny első része – két helyszínen (1. helyszín – 1., 4., 5. kategória, 2. helyszín – 2. kategória) 11.30 – 12.15 Ebéd, frissítők (3. kategória) 12.15 – 13.00 Ebéd, frissítők (1., 2., 4., 5. kategória) 12.15 – 13.35 A verseny második része – egy helyszínen (3. kategória) 13.35 – 14.30 Szakmai értékélés a felkészítők részére – Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Útiköltséget nem áll módunkban téríteni. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Banda Mónika Szete
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Benke Zselyke Panna Kéménd
Egyházi Alapiskola és Óvoda Kéty 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bernáth Annabella Kéty
Turczel Lajos Alapiskola, Szalka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bugár Fanni Bajta/ Karva
Alapiskola Kisújfalu, Kisújfalu 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Csanda Maja Kisújfalu-Arad
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fabian Emma Nagytúr
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fótyi Lili Anna Kéménd
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gucký Péter Ipolyság
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kapa Alexandra Ipolyság - Tesmak
Csongrágy Lajos Alapiskola, Szőgyén 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kurucz Tamara Szőgyén
Alapiskola Kisújfalu 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Miskó Nimró Kürt
Turczel Lajos Alapiskola, Szalka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Molnár Nóra Szalka
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Píri Fanni Ipolyszakállos
Csongrády Lajos Alapiskola Szőgyén 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Sas Elizabeth Szőgyén
Alapiskola, Ipolyvisk 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó Barna Csaba Tesmag
Alapiskola, Ipolyvisk 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó Zselyke Tesmag
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Trška Péter Ipolyság
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Vargy Kiara Szőgyén
Alapiskola, Ipolyvisk 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Zachar Anna Tesmag
Alapiskola, Ipolyvisk 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Zsolnay Panka Tesmag
Ady Endre Alapiskola Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Balázs Réka Nagyölved
Turczel Lajos Alapiskola, Szalka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Čizmár Levente Nána
Alapiskola, Ipolyvisk 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Deák Nóra Ipolyság
Alapiskola Kisújfalu, Kisújfalu 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Fűri Abigél Kisújfalu
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gálik Dorka Ipolyság
Alapiskola, Zselíz 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gasparik Márk Zselíz
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gazdová Sabina Szalatnya
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Hevő Tímea Nagytúr
Ady Endre Alapiskola Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kovács Zalán Bajta
Ady Endre Alapiskola, Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Levicsek Nina Hanna Párkány
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Melišek Oliver Palást
Turczel Lajos Alapiskola, Szalka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Molnár Dávid Szalka
Ady Endre Alapiskola Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Németh Lili Kicsind
Ady Endre Alapiskola Párkány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Pataki Laila Párkány
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Sasová Boglárka Szőgyén
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Schulcz Viktor Ipolyvisk
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szekeres Zoé Ipolyszakállos
Egyházi Alapiskola és Óvoda Kéty 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szrena Zsombor Kéty
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Zalán Kéty
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Valient Gabriela Szőgyén
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vánovská Kiara Ipolyfödémes
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Velebný Máté Ipolyfödémes
Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Annus Erik Ipolynyék
Ady Endre Alapiskola Párkány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Balázs Luca Nagyölved
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Baranyai Péter Kéménd
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bóna Zsolt Ipolyság
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Faragó Márton Kéménd
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gaučík Bíborka Tesmag
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gazdag Máté Palást
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hornyacsek Kevin Ipolybalog
Ady Endre Alapiskola, Párkány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hugyec Zsófia Csata
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hutura Kristóf Bart
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Jekkel Linda Ipolybalog
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kažimír Jessica Ipolybalog
Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kázmér Viktor Ipolynyék
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kováčik Olivér Ipolyvisk
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Miklós Sofia Lontó
Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Molnár Bálint Ipolynyék
Ady Endre Alapiskola Párkány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pataki Jákob Dávid Párkány
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Rados Franciska Ipolybalog
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Stricho Maya Bella Ipolybalog
Turczel Lajos Alapiskola, Szalka 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Virág Natália Ipolypásztó
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság 4. kategória, középiskolás tanulók részére Baráth Viktória Ipolybalog
5. kategória (felnőttek) Németh Enikő Kéty
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem 5. kategória (felnőttek) Tóth Kitti Kéménd / Karva


TelepülésIpolyszakállos [Ipeľský Sokolec]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 03., 09:30 - 09:30
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132479
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Zsigárdon
Település: Zsigárd [Žihárec]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 07., 07:30 - 07:30

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 7-én, kedden 7:30 órai kezdettel rendezünk a Zsigárdi Kultúrházban, a Zsigárdi Kulturális és Információs Központban (KIC) és a Kaszás Attila tájházban. Az elődöntő programja: 7:30  Érkezés, regisztráció - kultúrház 8:15  Megnyitó - kultúrház 8:30 ...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Zsigárdon
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Zsigárdon

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 7-én, kedden 7:30 órai kezdettel rendezünk a Zsigárdi Kultúrházban, a Zsigárdi Kulturális és Információs Központban (KIC) és a Kaszás Attila tájházban. Az elődöntő programja: 7:30  Érkezés, regisztráció - kultúrház 8:15  Megnyitó - kultúrház 8:30  I. kategória versenye (20 diák) - Kulturális és Információs Központ (KIC) 8.30  II. kategória versenye (34 diák) - kultúrház 8:30  III. és IV. kategória versenye (26 diák) - Kulturális és Információs Központ (KIC) 10:15  Kézműves foglalkozás a diákok részére - Kaszás Attila tájház Frissítő a kézműves foglalkozás idején - Kaszás Attila tájház 11:30  Szakmai értékelés a felkészítőknek - kultúrház 12:30  Eredményhirdetés - kultúrház Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Magyar Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Rozsnyón-Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
MTNY AI, Feketenyék 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Forró Péter Feketenyék
Deáki Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Édes Ákos Deáki
Alapiskola és Óvoda, Alsószeli 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Vida Olívia Alsószeli
MTNY ALAPISKOLA ZSIGÁRD 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Mészáros Áron Zsigárd
MTNY AI, Feketenyék 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Rigó Krisztián Faketenyék
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Deák Vivien Negyed
Deáki Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Baros András Deáki
Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Katona Tamara Vezekény
Alapiskola és Óvoda, Alsószeli 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Halák Kornél Alsószeli
Alapiskola és Óvoda, Tallós 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lakatos Richard Tallós
Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Svitek Dóra Vezekény
MTNY AI, Feketenyék 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pongrácz Milán Zoltán Feketenyék
MTNY AI, Feketenyék 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Winkler Mateo Feketenyék
Borsos Mihály Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Švarda Ferenc Nagyfödémes
Deáki Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Rehák Linda Vágsellye
Alapiskola és Óvoda Hidaskürt 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kiss Bence Hidaskürt
Alapiskola és Óvoda, Tallós 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Laktos Jazmína Tallós
Petőfi Sándor Alapiskola és Óvoda Nádszeg 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pint Vajk Nádszeg
Alapiskola Alsóbodok 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gyepes Lea Alsóbodok
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Karvai Aurelio Negyed
Základná škola - Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Varga Vivien Gímes
Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mácsodi Vivien Vezekény
MTNYA Pered 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Takács Viktória Pered
Deáki Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Édes Ábel Deáki
Alapiskola Alsóbodok 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kondé Kristof Pográny
MTNY AI, Feketenyék 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Elek Leila Feketenyék
Deáki Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Molnár Anna Laura Deáki
Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Peller Lili Nagyfödémes
Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Cződör Levente Vezekény
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Süttő Fabióla Pográny
MTNy Alapiskola, Zsigárd - Csemadok alapszervezet, Zsigárd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Máthé Lili Zihárec
MTNY AI , Feketenyék 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szabó Liana Feketenyék
MTNYA Pered 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Csongár Brigitta Pered
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Csonka Viktória Negyed
Alapiskola Alsóbodok 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Matyó Viktória Pográny
Alapiskola és Óvoda, Tallós 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Hoboth  Ondrej Tallós
Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rusznák Laura Alsószeli
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Budinszky Tim Kolon
MTNYA Pered 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Barczi Orsolya Pered
Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Križan Nikola Nagyfödémes
Alapiskola és Óvoda, Tallós 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Hoboth  Csaba Tallós
 Alapiskola Zsigárd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Borsányi Jázmin Királyrév
Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Benedek Máté Vezekény
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dolezsa Lilien Kolon
Alapiskola - Vágkirályfa 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Daru Bercel Vágkirályfa
Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vajda Dávid Nagyfödémes
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Maťová Sofia Alsóbodok
Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szalai Ádám Alsószeli
Petőfi Sándor Alapiskola és Óvoda Nádszeg 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bugár Zsombor Nádszeg
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Csámpai Noémi Alsóbodok
Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Soják Emese Felsőszeli
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gálik Dóra Alsóbodok
Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Cservenka Olivér Hidaskürt
Alapiskola Gímes 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Šonkoľ Dominika Zsére
Alapiskola Zsigárd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Árvay Nela Királyrév
Alapiskola és Óvoda, Tallós 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hoboth Valentína Tallós
Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Matenkovič Dávid Nagyfödémes
Károlyi József Alapiskola, Vágfarkasd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Aleva Zsófia Farkasd
Alapiskola Gímes 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gyepes Lili Kolon
Alapiskola és Óvoda, Tallós 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lavu  Roland Tallóos
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Nagy Anabella Negyed
Alapiskola Zsigárd 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Deák Zsuzsanna Alsóhatár
Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Néma Noel Pered
Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Trela Dominik Nagyfödémes
Deáki Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Václav Sarolta Deáki
Petőfi Sándor Alapiskola és Óvoda - Nádszeg 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Menyhárt Zsolt Nádszeg
Alapiskola és Óvoda, Tallós 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Juhos  Viktória Tallós
Petőfi Sándor Alapiskola és Óvoda Nádszeg 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kovács Tamara Nádszeg
Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Losonszky Antónia Hidaskürt
Deáki Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bende Zara Amina Deáki
Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola , Felsőszeli 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Nagy Olivér Alsószeli
Deáki Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bugár Abigél Deáki
Alapiskola  Pered 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hegedűs Erzsébet Pered
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Karvai Vittorio Negyed
Alapiskola Gímes 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gálik Noémi Alsóbodok
Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pleva András Álmos Alsószeli
4. kategória, középiskolás tanulók részére Nagy Georgina Negyed


TelepülésZsigárd [Žihárec]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 07., 07:30 - 07:30
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132482
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Kisgéresen
Település: Kisgéres [Malý Horeš]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 07., 08:00 - 08:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, 2024. május 7-én, kedden 8:00 órai kezdettel rendezünk Kisgéresen, a helyi önkormányzat épületében (Szövetkezeti utca 233). Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Frissítők 13:00 –...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Kisgéresen
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Kisgéresen

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, 2024. május 7-én, kedden 8:00 órai kezdettel rendezünk Kisgéresen, a helyi önkormányzat épületében (Szövetkezeti utca 233). Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Frissítők 13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére Élménypedagógiai foglalkozás a résztvevő gyerekek számára (sportos öltözet ajánlott) 14:00 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Alapiskola Szentes 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bogdányi Dóra Szentes
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Csonka Béla Szolnocska
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dioszegi Áron Pólyán
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Erdélyi Ákos Csicser
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Erdélyi Mátyás Csicser
 Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Battyán 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fekete Kitty Battyán
Dobó István Alapiskola - Nagyszelmenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Hajdu Olivér Budaháza
Dobó István Alapiskola - Nagyszelmenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kondášová Dorina Nagykapos
Alapiskola és Óvoda Boly 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Molnár Zente Boly
Alapiskola Szentes 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Papp Máté Szentes
Dobó István Alapiskola - Nagyszelmenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tamásová Kinga Nagyszelmenc
Dobó István Alapiskola - Nagyszelmenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tarr Boglárka Bély
Alapiskola - Bodrogszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dóczi Boróka Kiskövesd
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Halmai Olívia Mátyóc
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horváth Laura Királyhelmec
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horváth Sebastián Szentes
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Janocsko Dorottya Nagykapos
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Gáspár Őrös
Alapiskola és Óvoda Boly 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kondás Csepke Szinyér
Alapiskola Csicser 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kónya Patrik Csicser
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kulcsár Noel Szentes
Alapiskola és Óvoda Boly 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Oláh Catrin Szolnocska
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Racz Marco Nagykapos
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szatmáry Dávid Véke
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Mátyás Róbert Királyhelmec
Helmeczy Mihály Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Verissimo Viktor Királyhelmec
Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Blanár Mátyás Kisgéres
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bók Fruzsina Csenge Kaposkelecsény
Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Dubík Esther Királyhelmec
Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Juhász Fruzsina Királyhelmec
Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kiss Eszter Örös
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lőrincz Réka Örös
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pogány Enéh Emese Kaposkelecsény
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Vaszily Eszter Nagykapos
Gimnázium Királyhelmec 4. kategória, középiskolás tanulók részére Blanár Ábel Kisgéres
Gimnázium Királyhelmec 4. kategória, középiskolás tanulók részére Kendi Fruzsina Kisgéres
Gimnázium Királyhelmec 4. kategória, középiskolás tanulók részére Petro Anna Szinyér
Gymnázium-Gimnázium Veľké Kapušany 4. kategória, középiskolás tanulók részére Tóth András Csicser


TelepülésKisgéres [Malý Horeš]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 07., 08:00 - 08:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132481
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bősön
Település: Bős [Gabčíkovo]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 09., 08:30 - 08:30

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 9-én, csütörtökön 8.30 órai kezdettel rendezünk Bősön, a kultúrházban. Az elődöntő programja: 8.30 – 9.00 Prezentáció 9.00 – 9.10 Megnyitó 9.10 – 10.40 A verseny első része – két teremben 10.55 – 12.30 A...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bősön
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bősön

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 9-én, csütörtökön 8.30 órai kezdettel rendezünk Bősön, a kultúrházban. Az elődöntő programja: 8.30 – 9.00 Prezentáció 9.00 – 9.10 Megnyitó 9.10 – 10.40 A verseny első része – két teremben 10.55 – 12.30 A verseny második része – egy teremben 12.40 – 13.00 Frissítők 13.00 – 13.30 Szakmai értékélés a felkészítők részére 13.30 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk.Útiköltséget nem áll módunkban téríteni. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Hegyéte 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ábrahám Dóra Hegyéte
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Hegyéte 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Backstúber Veronika Hegyéte
Egyházkarcsai Magyar Tannyelvű Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bajnóczi Anna Siposkarcsa
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Benkovská Kira Balázsfa
 Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Csonka Sára Pódafa
 Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Domonkos Gábor Nagyudvarnok
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kosár Áron Várkony
Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kubicsek Péter Nagymegyer
Bartók Béla Alapiskola, Nagymegyer 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kvapil Margaréta Ekecs
Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lancz Sofia Nagymegyer
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Leczkési Emma Adél Medve
Alapiskola Nyárasd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Magyar Péter Nyárasd
Szenczi Monár Albert MTNYAI, Szenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Matus Dóra Egyházfa
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Novák Frida Nagyabony
József Attila AI és Óvoda, Vásárút 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Orosz Mátyás Vásárút
Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pongrácz Zsófia Nagymegyer
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó Dorka Csilizpatas
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szakszon Emília Izsap
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szigeti Zente Dunaszerdahely
Szenczi Molnár Albert MTNYAI, Szenc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Takács Alex Egyházfa
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Hegyéte 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Zöld Bence György Pódafa
Alapiskola Nyárasd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bartalos Noémi Nyárasd
Amade László Alapiskola, Bős 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Csütörtöki Kristóf Diósförgepatony
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dudás Eleonóra Tallós
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Ferenczi Lili Balony
Alapiskola Nyárasd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Jakab Alex Nyárasd
Gregorovits Lipót MTNY Alapiskola, Jóka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kántor Kristóf Jóka
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Képesi Dániel Dunaszerdahely
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Csenge Csilizradvány
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Olivér Csilizpatas
József Attila AI és Óvoda, Vásárút 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kovács Zsófia Vásárút
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lajtos Anna Aranka Nagymegyer
Alapiskola Nyárasd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lőrincz Bendegúz Nyárasd
Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mészáros Noémi Nagymegyer
Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mészáros Zsombor Dunaszerdahely
Amade László Alapiskola, Bős 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Nagy Emma Pinkekarcsa
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Novák Júlia Leontína Csiliznyárad
Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Pálfy Ella Királyfiakarcsa
Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Porubská Viktória Pozsony
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rácz Kristóf Nagymegyer
Alapiskola Nyárasd 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rémai Ádám Nyárasd
Vámbéry Ármin Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Sátor Bálint Alistál
Bartók Béla Alapiskola, Nagymegyer 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Varga Leoni Nagymegyer
Amade László Alapiskola, Bős 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vida Bulcsú Bős
Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Zsákovics Léda Anna Felsővámos
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Časný Veronika Boldogfa
Amade László Alapiskola, Bős 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Činčura Anna Bős
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Eliašovský Július Mathias Nagymegyer
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Fülöp Tamara Szenc
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hanko Iván Hegysúr
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Klenovics Anna Szenc
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lakatos Chanel Nagymegyer
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lipka Hanna Magyarbél
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Nagy Imre Zalán Csiliznyárad
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Németh Anikó Szenc
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Pongrácz Zsófia Izsap
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Popálená Stella Zonctorony
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Rojkovics Júlia Medve
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Sági Anna Flóra Csilizradvány
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Šillo Šimon Egyházfa
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Szalay Gergő Fél
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Szitka Lea Réte
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Varga Réka Nagymegyer
Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Veszprémi István Nagymegyer
Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Zalka Sofia Csilizradvány
Kereskedelmi Akadémia Nagymegyer 4. kategória, középiskolás tanulók részére Tamási Blanka Nagymegyer - Izsap
5. kategória (felnőttek) Vass Virág Balony


TelepülésBős [Gabčíkovo]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 09., 08:30 - 08:30
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132483
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ragyolcon
Település: Ragyolc [Radzovce]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 14., 08:00 - 08:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 14-én, kedden 8:00 órai kezdettel rendezünk a Ragyolci Kulturális Központban. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Frissítők 13:00 – 14:00 Szakmai értékelés...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ragyolcon
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Ragyolcon

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 14-én, kedden 8:00 órai kezdettel rendezünk a Ragyolci Kulturális Központban. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Frissítők 13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére Kézműves foglalkozás a résztvevő gyerekek számára 14:00 Eredményhirdetés Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Balázs Hunor Fülek
Kármán József Alapiskola és Óvoda, Losonc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Emília Nagydaróc
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Berki Kiara Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Berki Viktor Emanuel Fülek
II. Koháry István Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bódy Natália Fülek
Magyar Tannyelvű Alapiskola Gömörsíd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Botoš Anabela Gömörsíd
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bujna Dávid Bendegúz Balogfala
Kármán József Alapiskola és Óvoda, losonc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Danyi László Ipolynyitra
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lakatos Csilla Almágy
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Mocsár Andor Fülek
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Molnár Bence Tajti
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Oláh Mia Csákányháza
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Šoóš Sofia Sőreg
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó Barbara Ragyolc
Magyar Tannyelvű Alapiskola Gömörsíd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Takáč Dezső Gömörsíd
Kármán József alapiskola és Óvoda, Losonc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tankina Tamás Fülek
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Ádám Almágy
II. Koháry István Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Végh Denis Bozita
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Weisenpacher Katalin Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Balog Emanuel Béna
Alapiskola és Óvoda Almágy, Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bari Katrina Dobfenek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Botoš Jessica Ragyolc
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Danyi Valentína Fülek
Kármán József Alapiskola és Óvoda 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Farkas Bianka Losonc
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gazsi Kinga Fülek
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Génya Sebastian Síd
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Hulitka Donát Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kobera Anna Izabella Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Almágy, Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Koszorú Kristofer Almágy
Mocsáry Lajos MTAI, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mocsár Réka Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Nagy Dániel Csákányháza
Mocsáry Lajos Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Oláh Rudolf Fülek
Alapiskola és Óvoda Almágy, Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Páll Fanny Blanka Péterfala
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Puporka Martin Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Csenge Mónika Csákányháza
II.Koháry István Alapiskola - Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vršanský Dávid Fülek
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Zacpal Melani Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Berky Giovanni Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Farkas Ádám Gömörsíd
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Gulyás Ádám Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Puporka Sofia Csákányháza
II. Koháry István Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Zacpal Jolika Fülek
Pedagógiai Szakközépiskola Losonc 4. kategória, középiskolás tanulók részére Bobák Melissa Csoma
Gimnázium, Fülek 4. kategória, középiskolás tanulók részére Mihalovics Zsófia Fülek


TelepülésRagyolc [Radzovce]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 14., 08:00 - 08:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132484
Módosítás dátuma2020. február 25.

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bátkán
Település: Bátka [Bátka]

Kategória: Eseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Dátum: 2024. May 15., 08:00 - 08:00

Forrás, adományozó: csemadok.sk

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 15-én, szerdán 8:00 órai kezdettel rendezünk a Bátkai Alapiskola épületében. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Ebéd 13:00 – 14:00 Szakmai értékelés...megnyit →

Részletek

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bátkán
XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2024, regionális elődöntő Bátkán

XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2024. május 15-én, szerdán 8:00 órai kezdettel rendezünk a Bátkai Alapiskola épületében. Az elődöntő programja: 8:00 – 8:30 Prezentáció 8:30 – 8:40 Megnyitó 8:40 – 12:30 Verseny 12:30 – 13:00 Ebéd 13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére Játszóház a résztvevő gyerekek számára 14:00 Eredményhirdetés Ebédet a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIV. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2024. június 3-4-én, Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Állandó lakhelye:
Református Alapiskola Rimaszombat 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Abaházi Nimród Runya
ZŠ s VJM Cakov - Alapiskola Cakó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Zsófia Bianka Cakó
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Béreš Ágnes Felsdőrás
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Béres Márton Feled
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Berki Emília Bátka
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bodon Gábor Nemesradnót
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bolacsek Regina Sajószentkirály
ZŠ s VJM Cakov - Alapiskola Cakó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gazso Róbert Zádor
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Hanva 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gyenes Emília Hanva
Református Alapiskola Rimaszombat 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Halász Rege Rimaszombat
Református Alapiskola Rimaszombat 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Hamerle Dávid Rimaszombat
Nagybalogi Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ibos Flórián Nagybalog
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Imrecze Balázs Feled
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Imrecze Eszter Kövecses
Alapiskola és Óvoda Bátka,  Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Imrecze István Áron Rimaszécs
Református Alapiskola Rimaszombat 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Juhász Arina Rimaszombat
UZAPANYIT MTNYAI, UZAPANYIT 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kárász Emília Uzapanyit
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kárász Irénke Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kariž Alexa Hubó
Základná škola s VJM-Alapiskola Kálosa 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lakatos Fanni Kálosa
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Makši Petra Gesztete
Základná škola s VJM- Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Máté Emőke Dóra Kálosa
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Miklós Emese Lilla Deresk
Základná škola s VJM-Alapiskola-Kálosa 50 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Molnár Tibor Kaloša
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ocskai Kristóf Zsíp
Alapiskola és Óvoda Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pásztor Apollónia Bátka
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Rácz Marian Baraca
Základná škola s VJM-Alapiskola Kaloša 50-Kálosa 50 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó István Máté Kálosa
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szabó Zalán Bátka
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szajkó Fanny Baraca
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szajkó Monika Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Balázs Réka Méhi
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bari Adrián Feled
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bari Katalin Cakó
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Čúr Viktória Tornalja
Alapiskola Cakó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Csipkéš Réka Iványi
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Farkas Barnabás Rimaszombat
Tompa Mihály MTNy Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Fodor Olivér Rimaszombat
Református Alapiskola, Rimaszombat, Csemadok alapszervezet, Bátka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gál Nimród Levente Bátka
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Galko Hanna Andrea Tornalja
Tompa Mihály MTNy Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horváth Karina Várgede
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horváth Veronika Feled
Református Alapiskola, Rimaszombat, Csemadok alapszervezet, Bátka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Ibos Szilárd Nagybalog
MTNY Alapiskola, Várgede 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kalocsai Yázmin Várgede
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kárász Viktória Cakó
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Krnáč Vivien Dobóca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Legát Kinga Tornalja
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Madarász Márk Rimaszombat
Református Alapiskola,  Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Nagy-Pál Melinda Bátka
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Baraca 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Németh Valéria Baraca
MTNY Alapiskola, Várgede 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Oláh István Várgede
Uzapanyit MTNYAI, Uzapanyit 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Oláh Ramóna Uzapanyit
Református Alapiskola Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Pásztor Rebeka Péterfala
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Radič Alexandra Martonfala
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Radics Zsuzsanna Rimaszombat
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rusňák Anita Balogiványi
Uzapanyit MTNYAI, Uzapanyit 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Szajkó Tamás Uzapanit
MTNY Alapiskola, Várgede 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tamás Lamia Várgede
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Telek Damian István Balogfalva
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bohó Jessica Feled
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Danyi Tünde Gortva
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Ferenc Bálint Nagybalog
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Harkály Sofia Serke
Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hencz Anna Fruzsina Bátka
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lázók Csaba Hanva
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Miklós Mária Noémi Deresk
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Radics András Rimaszombat
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Reiter Bence István Rimaszombat
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Szepesi Emília Vecseklő
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Tóth András Hunor Nagybalog
Magán Szakközépiskola, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Csank Máté Détér
Magán Szakközépiskola, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Marek Patrícia Fülek
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Molnár Bálint Körtvélyes
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Nagy Máté Botond Hanva
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Odler Krisztián Kisgömöri
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Sofranko Áron Runya
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolás tanulók részére Valacsay Flórián Nagybalog
 

TelepülésBátka [Bátka]
KategóriaEseménynaptár / Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny
Dátum2024. May 15., 08:00 - 08:00
Forrás, adományozócsemadok.sk
Rövid URL
ID132485
Módosítás dátuma2020. február 25.

1 4 5 6 7 8 12
112 találat